Sprzątamy powierzchnie biurowe -posiadamy bogate doświadczenie z zakresu usług sprzątających biur.

Sprzątanie przestrzeni biurowych Swarzędz

sprzątanie domówSkuteczne, sprawne i dokładne – takie powinno być sprzątanie przestrzeni biurowych. Poszukujesz podwykonawcy, który zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem biur w Twojej firmie? W Derpur już od 2008 roku regularnie czyścimy powierzchnie biurowe, dzięki czemu doskonale wiemy, jak poradzić sobie z każdym zabrudzeniem. Podczas wieloletniej działalności wypróbowaliśmy już wiele różnorodnych środków czyszczących, dzięki czemu możemy teraz pracować na skutecznych, ale i bezpiecznych dla środowiska preparatach.

Sprzątanie biura Swarzędz

pan z miotełkąSprzątanie biura (okolice Poznania) warto zlecić wiarygodnej firmie. W Derpur szanujemy efektywność Twoich pracowników, dlatego zlecenia wykonujemy po godzinach ich pracy, aby nie rozpraszać Twojego zespołu podczas codziennych zadań. 

Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci indywidualną wycenę sprzątania biura na podstawie Twoich oczekiwań.

 

Oferta firmy sprzątania biur Swarzędz.

Profesjonalna firma sprzątająca biura posiada nie tylko odpowiednie narzędzia i preparaty czyszczące, ale i właściwą kulturę pracy. Kompletując kadrę naszych specjalistów, dbamy o to, aby usługi sprzątania biura na terenie Twojej firmy w Swarzędzu wykonywali rzetelni, dokładni pracownicy, którzy doskonale wiedzą, czym jest poufność danych.

biurof_3
biuro_3

Ubezpieczenie wykonywanych usług sprzątających

Porządek w biurzePonadto nasza firma sprzątająca biura posiada ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia mienia klienta. Usługi świadczone przez Derpur doceniło już wiele przedsiębiorstw z różnorodnych branż – znaczne grono klientów współpracuje z nami już od 2008 roku! Cenimy sobie zarówno stałą, wieloletnią współpracę, jak i jednorazowe zlecenia.

W zakresie naszych usług znajdziesz zamiatanie i odkurzanie podłóg,

  • czyszczenie wykładzin i mebli biurowych,
  • opróżnianie koszy,
  • mycie okien,
  • luster,
  • lamp,
  • glazury, a także
  • sprzątanie ciągów komunikacyjnych oraz pomieszczeń służbowo-sanitarnych.

Stale poszerzamy ofertę sprzątania biura, odpowiadając na potrzeby naszych klientów.

Profesjonalna firma sprzątająca biura Swarzędz

Sprzątanie powierzchni biurowych, a także magazynowych to dla nas codzienność. Każdego dnia nasi pracownicy stają na wysokości zadania, aby Twój zespół mógł pracować w czystym środowisku. Doskonale wiadomo bowiem, że na efektywność pracy w biurze ogromny wpływ ma panujący w nim ład.

Sprzątanie biur w okolicy Poznania

Nasza firma zadba o to, by Twoi pracownicy każdego dnia podejmowali kolejne wyzwania zawodowe w czystym biurze.

Twoja firma zlokalizowana jest w  Szczepankowie, Zalasewie, Kostrzynie, Swarzędzu lub na terenie Wrześni? Zadzwoń do nas i razem ustalmy zasady współpracy.

Kontakt

Derpur

Grunwaldzka 1,

62-025 Kostrzyn Wlkp 

TEL: 737959788