Mycie okien

Mycie okien na wysokościach – Poznań i okolice

Duże przeszklenia w domu lub firmie zapierają dech w piersiach. Nie tylko ze względu na zachwycający design, ale i z powodów użytkowych oraz ekologicznych. Duże okna gwarantują maksymalne doświetlenie budynku i obniżone zużycie energii elektrycznej. !

Firma Derpur myjąca okna na wysokościach w Poznaniu

Posiadasz wielokondygnacyjny budynek i poszukujesz firmy, która zajmie się utrzymaniem go w czystości? W takim razie jesteś w dobrym miejscu.

Firma sprzątająca Derpur już od 14 lat współpracuje z klientami z różnych branż, myjąc okna, przeszklenia, witryny sklepowe, szklane panele i ogrody zimowe.

Wykonując kompleksowe usługi, korzystamy z najwyższej klasy sprzętów czyszczących i specjalistycznych środków, dedykowanych do mycia paneli fotowoltaicznych, osadów czy substancji oleistych. 

Myjemy okna na wysokościach w Poznaniu

Niestety właścicielom przeszklonych budynków sen z powiek spędza mycie okien na wysokościach. Nasza firma umyje każde okno, nie musisz martwić się brudem zalegającym w skomplikowanych konstrukcjach okiennych.

Firma myjąca okna Derpur posiada wieloletnie doświadczenie w ich dokładnym czyszczeniu i myciu na wysokościach. Współpracujemy z licznymi branżami z sektora przemysłowego, dzięki czemu jesteśmy pewni, że poradzimy sobie z każdym zabrudzeniem. Potrzebna Ci solidna firma do mycia okien? Skontaktuj się z nami

Myjemy okna wodą demineralizowaną

Dbamy o środowisko naturalne, dlatego wybieramy nietoksyczne preparaty. Prowadzisz firmę zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju? Jeśli tylko zechcesz, pokażemy Ci karty charakterystyki wykorzystywanych przez nas środków czyszczących.

Nasza firma Derpur myjąc okna, wykorzystuje demineralizowaną wodę, która nie pozostawia smug i zacieków z kamienia. A wykwalifikowani pracownicy z pomocą rusztowań i urządzeń teleskopowych dotrą do każdego zabrudzenia na szklanej elewacji.

Czyszczenie elewacji szklanych — zleć to profesjonalnej firmie

 Pamiętaj, że to, jak prezentuje się siedziba przedsiębiorstwa, wpływa na jego wizerunek w oczach klientów. Regularne mycie okien w biurach to podstawa, tak samo jak sprzątanie biur.

Zlecenie na utrzymanie czystych okien dla firmy sprzątającej?

Derpur to wiarygodny partner, który zadba o czystość Twojej siedziby. Oferowane przez nas usługi sprzątania dopasowujemy do indywidualnych preferencji naszych klientów.

Chcesz, aby mycie okien w firmie odbywało się co kwartał, a sprzątanie biura w każdy piątek po wyjściu pracowników?

U nas nie wybierasz odgórnie ustalonego pakietu. Usługi sprzątania i mycia okien biurowych Derpur dopasuje do Twoich potrzeb.

Zadzwoń do nas, a odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

737959788

Zakres naszej działalności

  • mycie okien i innych powierzchni,
  • mycie przeszkleń,
  • mycie paneli szklanych,
  • mycie reklam,
  • mycie na wysokościach,
  • mycie witryn sklepowych,
  • mycie ogrodów zimowych,
  • mycie solarów dachowych,
  • mycie świetlików,
  • mycie daszków.

Kontakt

Derpur

Grunwaldzka 1,

62-025 Kostrzyn Wlkp 

TEL: 737959788