Sprzątanie biur Poznań

Profesjonalne sprzątanie biur i powierzchni biurowych. Codzienna opieka nad czystością w pracy biurowej w Poznaniu.

Powierzchnie biurowe Poznań - profesjonalne sprzątanie

Regularne sprzątanie biura pozwala bowiem uniknąć wypadków wynikających z zagracenia miejsca pracy. Warto wiedzieć, że poziom czystości wpływa także na efektywność pracowników i relacje między nimi.

Decydując się na profesjonalne sprzątanie biura Poznań, wywiązujesz się zatem nie tylko z prawnego obowiązku, ale i tworzysz swoim pracownikom przyjazne warunki pracy.

Czyste biuro a prawo pracy

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z września 1997 roku w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy to na pracodawcy ciąży obowiązek, aby miejsce pracy było utrzymane w czystości i porządku.

W swojej ofercie posiadamy zarówno sprzątanie biur w Poznaniu, jak i usługi związane z myciem przeszkleń, okien na wysokościach, czy hal magazynowych. Skontaktuj się z nami, a wycenimy sprzątanie biura według indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Oferta firmy sprzątania biur

Siedziby firm to nie tylko stanowiska z komputerami, ale i miejsca przechowywania poufnych dokumentów. Usługi sprzątania biur należy zatem zlecić wiarygodnemu podwykonawcy, który posiada szerokie doświadczenie w zakresie regularnego sprzątania, zamiatania, odkurzania i mycia podłóg oraz czyszczenia mebli biurowych.

Derpur to firma sprzątająca biura już od 2008 roku. Doskonale wiemy, że do świadczenia wysokiej jakości usług niezbędne są nie tylko odpowiednie środki czyszczące oraz dokładność, ale także uczciwość i profesjonalizm. Nasi specjaliści zajmują się sprzątaniem biur po godzinach pracy Twojego zespołu, aby nie dezorganizować ich pracy.

Nasza oferta sprzątania biura Poznań.

Nasza oferta sprzątania biura Poznań obejmuje także opróżnianie koszy i wymianę worków na śmieci, sprzątanie ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń socjalnych, sanitarnych oraz ich dezynfekcję.

Derpur firma sprzątająca biura zajmuje się także myciem glazury, luster, lamp, okien w biurze oraz uzupełnianiem papieru toaletowego oraz napełnianiem dozowników do mydła.

Dotychczasowa firma z Poznania, sprzątająca biura nie spełnia Twoich wymagań?

Jeśli w Twoim biurze są wykładziny, wyczyścimy je niezawodną metodą na mokro. Zajmujemy się także myciem podłóg w sklepach.

Dotychczasowa firma sprzątająca biura nie spełnia Twoich wymagań? W Derpur dokładnie ustalimy zakres naszych obowiązków, aby w pełni spełnić Twoje wymagania. 

Derpur - profesjonalna firma sprzątająca biura

Sprzątanie powierzchni biurowych, choć wydaje się być prozaicznym zajęciem, to w znacznym stopniu wpływa na funkcjonowanie całego biura. Jesteśmy pewni, że nasza oferta sprzątania sprosta oczekiwaniom Twojej firmy, a Ty dołączysz do grona stałych klientów.

Sprzątanie powierzchni biurowych

W Derpur jesteśmy świadomi, że każda firma posiada zróżnicowane potrzeby, dlatego zakres wykonywanych usług ustalamy indywidualnie i jesteśmy gotowi go na bieżąco modyfikować.

Chcesz, aby Twoje biuro było sprzątane dwa razy w tygodniu, ale mycie okien i czyszczenie wykładzin chciałbyś zlecać raz w miesiącu? Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami, a ustalimy wszelkie szczegóły i odpowiemy na pytania związane z naszą ofertą sprzątania.

Kontakt

Derpur

Grunwaldzka 1,

62-025 Kostrzyn Wlkp 

TEL: 737959788