Mycie hal i magazynów w Poznaniu

Prowadzisz firmę w Poznaniu lub okolicach i poszukujesz solidnej firmy sprzątającej, która posiada doświadczenie w zakresie mycia magazynów w Wielkopolsce? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu!

Zajmujemy się profesjonalnym i kompleksowym sprzątaniem hal w Poznaniu i okolicach.

W Derpur już od 2008 roku zajmujemy się profesjonalnym i kompleksowym sprzątaniem hal w Poznaniu i okolicach. Wśród naszych klientów są przedsiębiorcy, działający w różnych branżach, dlatego doskonale wiemy, z jakimi zanieczyszczeniami borykasz się w swoim magazynie.

Mycie magazynów

Skontaktuj się z nami i razem ustalmy zakres usług, które chciałbyś nam zlecić. Nasza oferta obejmuje bowiem nie tylko mycie hal w Poznaniu i okolicach. Z chęcią zadbamy również o czystość w Twoim biurze!

Sprzątanie magazynów Poznań i Swarzędz

Sprzątanie hal produkcyjnych i przemysłowych wymaga specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków czyszczących, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, ale nie wpłyną niekorzystnie na środowisko naturalne.

Mycie hali

Podczas mycia magazynów w Poznaniu korzystamy tylko z bezpiecznych preparatów i jesteśmy gotowi przedstawić Ci karty charakterystyki każdego z nich. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że skuteczne sprzątanie magazynów nie musi wiązać się z silnymi i toksycznymi detergentami – kluczowa jest odpowiednia technika i sumienność naszych pracowników.

Mycie hal - w Poznaniu i Swarzędzu

Regularne sprzątanie powierzchni magazynowych jest konieczne nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim przez wzgląd na bezpieczeństwo pracowników. Brudna posadzka traci swoją szorstkość, przez co łatwiej się na niej poślizgnąć.

Sprzątanie i mycie hal i magazynów

Czyszczenie hal produkcyjnych pośrednio przyczynia się również do jakości surowców, półwyrobów lub produktu gotowego.

Wielokrotnie to właśnie permanentny, nagromadzający się brud trafiał do przechowywanego towaru, obniżając jego jakość i powodując reklamacje klientów. Zamiast wdrażać kosztowne działania korygujące i naprawcze, zapobiegaj i zdecyduj się na profesjonalne mycie hal magazynowych w Poznaniu.

Czyszczenie hal Poznań

Czyszczenie hal przemysłowych obejmuje mycie ścian i posadzek, usuwanie śladów po obuwiu i wózkach widłowych, a także czyszczenie bram, elewacji i posadzek na parkingach podziemnych. Nasi specjaliści poradzą sobie także ze sprzątaniem dużych powierzchni magazynowych, w których doszło do wycieku kleju, smaru lub innej ropopochodnej substancji.

Mycie hal produkcyjnych Poznań

W Derpur rzetelnie podchodzimy do realizacji każdego zlecenia. Bez względu na to, czy jest to regularne mycie hal produkcyjnych w Poznaniu, czy okresowe mycie paneli fotowoltaicznych we Wrześni lub Zalasewie. Na bieżąco wzbogacamy naszą ofertę, biorąc pod uwagę potrzeby rynku i  dostępne technologie.

Mycie solarów na halach i magazynach

Do mycia solarów i okien na wysokościach wykorzystujemy wodę demineralizowaną, dzięki której powierzchnie pozostają dłużej czyste.  Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, jak dokładne i szybkie może być mycie hal w Poznaniu!

Mycie powierzchni magazynowych Swarzędz

Praca na magazynie i hali produkcyjnej nigdy się nie kończy. Dostawy przyjeżdżają o świcie lub późną nocą – dla nas to nie problem, by dokładne mycie hali magazynowej przeprowadzić w trakcie pracy Twojego zespołu.

Proces czyszczenia hal i magazynów

Proces czyszczenia realizujemy etapowo, uwzględniając rytm pracy na magazynie. Chcesz, abyśmy zajęli się myciem hali garażowej w Poznaniu w sobotę lub niedzielę? Zadzwoń, a ustalimy szczegóły naszej współpracy.

Stała usługa - oferta specjalna.

Serdecznie zapraszamy do stałej współpracy firmy z Poznania i Swarzędza z naszą firmą sprzątającą. Nasza firma sprzątająca ma doświadczenie w obsługiwaniu dużych obiektów przemysłowych jak i związanych z przemysłem spożywczym. Dla firm, które chcą utrzymać stałą współpracę mamy specjalną ofertę dla mycia i sprzątania hal i magazynów, a nasz wyszkolony, godny zaufania personel upora się z każdym zanieczyszczeniem.

Kontakt

Derpur

Grunwaldzka 1,

62-025 Kostrzyn Wlkp 

TEL: 737959788