Mycie i sprzątanie parkingów Poznań

Mycie i sprzątanie parkingów

Usuwanie śladów opon na parkingach

Profesjonalne mycie parkingów podziemnych

Mycie parkingów — Poznań — Wielkopolska

Parking jest pierwszym miejscem, na które klient spogląda, odwiedzając Twoją firmę. Warto zadbać o jego czystość i zdecydować się na regularne mycie parkingów podziemnych. Zaniedbana powierzchnia z widocznymi śladami po wycieku oleju to dla wielu potencjalnych partnerów sygnał ostrzegawczy.

Wiemy jak doczyścić ślady opon

W Derpur od lat zajmujemy się myciem parkingów, dlatego doskonale wiemy, jak doczyścić ślady opon lub osunąć substancje oleiste. Intensywnie eksploatowane parkingi podziemne posiadają zabrudzenia, które nie umkną uważnym obserwatorom. Zdecyduj się na profesjonalne mycie parkingów miejskich i sklepowych!

Usuwanie śladów opon na parkingach

Epoksydowe lub betonowe posadzki wymagają specjalnego traktowania, które zapewni im Derpur, czyli firma zajmująca się profesjonalnym myciem parkingów. Kompleksowe doczyszczanie parkingów podziemnych przeprowadzamy, wykorzystując skuteczne, ale bezpieczne dla środowiska preparaty.

Jeśli chcesz mieć pewność, że myjemy parkingi tylko nietoksycznymi środkami, pokażemy Ci ich karty charakterystyki. Usunięcie zabrudzeń na parkingu wymaga właściwych preparatów, które dopasowano do rodzaju zanieczyszczenia. Wieloletnie doświadczenie uczyniło z pracowników naszej firmy sprzątającej parkingi ekspertów w kwestii trudno zmywalnych zabrudzeń takich jak ślady opon.

Kiedy konieczne jest mycie parkingu?

Profesjonalne mycie parkingów podziemnych należy wykonywać przynajmniej dwa razy w roku. Po okresie letnim, aby pozbyć się kurzu oraz po zimie, aby pozbyć się błota i śladów po soli drogowej. Regularne mycie parkingu jest niezbędne, aby utrzymać nawierzchnię w dobrym stanie jak najdłużej. W 

Regularne mycie parkingu

Derpur dokładnie i szybko myjemy parkingi, bez problemu doczyścimy również ślady opon samochodowych oraz plamy po wycieku oleju, smaru oraz innych substancji ropopochodnych.

 

Profesjonalnie myjemy powierzchnie parkingowe błyszczące

Skuteczne usuwanie śladów opon, a może dokładne mycie bram wjazdowych? W Derpur poradzimy sobie z każdym zabrudzeniem. Dysponujemy szeroką gamą narzędzi oraz preparatów czyszczących dopasowanych do każdego rodzaju zanieczyszczenia, które może pojawić się na parkingu podziemnym.

Maszynowe mycie  parkingów

Błyszcząca nawierzchnia sprawia, że parking wygląda estetycznie i prestiżowo. Niestety na takiej posadzce nietrudno o zabrudzenia. Z chęcią zajmiemy się myciem śladów po wózkach widłowych lub oponach samochodowych. Jesteśmy rzetelną firmą i już od  2008 roku zajmujemy się myciem hal i magazynów oraz kompleksowym sprzątaniem firm. W naszej ofercie znajdziesz również usługi mycia okien, przeszkleń i paneli fotowoltaicznych oraz sprzątanie biur. Nie musisz wybierać spośród odgórnie ustalonych pakietów. Skontaktuj się z nami i razem ustalmy szczegóły współpracy.

Kontakt

Derpur

Grunwaldzka 1,

62-025 Kostrzyn Wlkp 

TEL: 737959788